Spotkania prozdrowotne „Pro Salute”


Już od niemal dekady Szpital Śląski w Cieszynie przykłada dużą wagę do edukowania społeczeństwa z zakresu zdrowia fizycznego oraz psychicznego za sprawą cyklicznych spotkań „Pro Salute”. Dobre samopoczucie, witalność oraz zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń na lepsze to główne cele comiesięcznych wykładów, warsztatów, wspólnych ćwiczeń oraz bezpłatnych konsultacji z ekspertami. Na uczestników czeka ogromna dawka wiedzy z zakresu profilaktyki m.in. cukrzycy, nadciśnienia, miażdżycy, chorób nowotworowych czy problemów psychologicznych. Serdecznie zapraszamy!


Harmonogram najbliższych spotkań:


Zima 2020


11 lutego 2020, godz. 17:00 (wtorek) – „Depresja u dzieci i młodzieży - jak ją rozpoznać i jak jej przeciwdziałać?” - dr Jagoda Sikora
17 marca 2020, godz. 16:00 (wtorek) – „Jak poradzić sobie z przewlekłym stresem?” - mgr Adam Wójcik - ODWOŁANY!!!


Wiosna 2020


21 kwietnia 2020, godz. 16:00 (wtorek) – „Wady słuchu - rodzaje, możliwości leczenia, współczesne aparaty słuchowe, implanty i inne systemy wspomagające” - dr Rafał Bieszczanin
12 maja 2020, godz. 16:00 (wtorek) – „Choroby oczu, którym możesz zapobiec żyjąc zdrowiej” - dr n.med. Agata Plech
Czerwiec (dokładna data podana będzie wkrótce) – „Jak zmienić swoje odżywianie, by służyło Tobie i Twoim zmysłom (nie tylko smaku i węchu)?”
W lipcu i sierpniu – przerwa wakacyjna.


Po przerwie wakacyjnej, we wrześniu, Szpital Śląski w Cieszynie zaprasza na kolejny cykl wykładów prozdrowotnych.


Nie znalazłeś tematu o którym chciałbyś więcej się dowiedzieć? Napisz wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chętnie poznamy Twoje sugestie.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top