Sterylizacja Czynna w godz.:

w dni powszednie od poniedziałku do piątku : całodobowo
w soboty, niedziele, święta od godziny 7:00 do 17:00

Kierownik: Łukasz Stefański
tel.: 33 854 92 00 wew. 580
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technicy sterylizacji medycznej:
tel.: 33 854 92 00 wew. 583

Dział Centralnej Sterylizatornia to serce Szpitala. Dba o bezpieczeństwo każdego klienta i pracującego tu personelu medycznego poprzez skuteczną dezynfekcję i sterylizacje sprzętu medycznego. Świadczy usługi dla wszystkich oddziałów i bloków operacyjnych szpitala. Ciągle dąży do poprawy jakości swojej pracy. Ludzie tu pracujący to profesjonaliści i pasjonaci swojej pracy. Zadowolenie i bezpieczeństwo klienta jest naszym nadrzędnym celem.
Zaangażowanie i świadomość wykwalifikowanego personelu Centralnej Sterylizatorni w połączeniu z nowoczesną technologią i pracą w oparciu o normy i procedury wewnętrzne jest gwarancją na wytworzenie sterylnego wyrobu.

Rodzaj świadczonych usług:

  • sterylizacja parowa,
  • sterylizacja tlenkiem etylenu

Układ przestrzenny Centralnej Sterylizatorni z wydzielonymi trzema strefami roboczymi, gwarantuje zachowanie ruchu postępowego narzędzi i sprzętu medycznego od punktu przyjęć, aż do strefy sterylnej, skąd wydawany jest gotowy produkt.
Dzięki zastosowaniu właściwej technologii w oparciu o normy i procedury, realizowanej przez doświadczony i fachowy personel, wysokiej jakości profesjonalnych opakowań, nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji oraz dokumentacji kontroli skuteczności procesów dezynfekcji i sterylizacji gwarantujemy wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo wyrobów.
Wszystkie procesy dezynfekcji i sterylizacji są monitorowane metodami fizycznymi, kontrolowane za pomocą testów chemicznych i biologicznych.

Świadczymy usługi komercyjne dla podmiotów zewnętrznych (w ramach zawartych umów).
Zapraszamy do korzystania z naszych usług inne szpitale, przychodnie, indywidualne praktyki lekarskie, a także gabinety kosmetyczne.

Dla  wygody kontrahentów  dostawy i odbiór narzędzi są możliwe w ustalonych, dogodnych godzinach, przez całą dobę.

Pobierz wycenę pakietów przeznaczonych do sterylizacji parowej w formie pliku PDF.

Pobierz wycenę pakietów termolabilnych przeznaczonych do sterylizacji tlenkiem etylenu w formie PDF.

Pobierz cennik za usługi medyczne w formie pliku PDF: pobierz PDF >>

Szpital Śląski w Cieszynie oferuje Państwu możliwość skorzystania z wynajmu nowoczesnej, funkcjonalnej sali szkoleniowo-konferencyjnej o powierzchni 120 m2, znajdującej się przy wejściu głównym Szpitala Śląskiego, od ulicy Chrobrego. Sala dysponuje 75 miejscami z możliwością dostawek i zapleczem sanitarnym.

IMG 9957a

Niewielka odległość od centrum miasta, dogodne połączenia komunikacyjne oraz dozorowany, płatny parking sprawiają, że jest ona idealnym miejscem organizacji konferencji, szkoleń,
prelekcji oraz sympozjów.

Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt multimedialny ze stałym łączem internetowym i nowoczesną infrastrukturę techniczną:

- projektor multimedialny;                                                       
- ekran;
- system nagłaśniający z mikrofonami bezprzewodowymi.


Dodatkowymi jej atutami są:

- przestronność wnętrza;
- system klimatyzacyjny;
- naturalne oświetlenie;

Na życzenie klientów, możliwe jest przygotowanie cateringu.         

Cena brutto:
1 godzina - 60 zł
1 dzień - 300 zł

Kontakt i rezerwacja sali:
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
ul. Bielska 4
Tel. 33 854 92 18 lub 33 854 92 19
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia Rehabilitacji zaprasza na zabiegi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00.
W grudniu i styczniu oferujemy atrakcyjny rabat 30%.
Szczegóły promocji w Rejestracji Pracowni Rehabilitacji lub pod nr tel. 33 854 92 00 wew. 620, 621.

reklama rehabilitacja

Od lipca br. Narodowy Fundusz Zdrowia drastycznie ograniczył kontrakt na świadczenia w Pracowni rehabilitacyjnej w Szpitalu Śląskim. Skutkowało to znacznym wydłużeniem czasu oczekiwania na świadczenia refundowane przez NFZ. Mieliśmy wiele próśb pacjentów by umożliwić wcześniejszą rehabilitację. Zdajemy sobie sprawę, że czekanie kilka lat na zabiegi często skazuje pacjentów na niepotrzebny ból, a w wielu przypadkach uniemożliwia pełny powrót do zdrowia. Bardzo zależy nam, żeby Pracownia służyła pacjentom w jak największym wymiarze, dlatego zdecydowaliśmy się żeby chorzy mogli, odpłatnie skorzystać z jej usług w dogodnym dla siebie terminie.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top