Sterylizacja Czynna w godz.:

w dni powszednie od poniedziałku do piątku : całodobowo
w soboty, niedziele, święta od godziny 7:00 do 17:00

Kierownik: Łukasz Stefański
tel.: 33 854 92 00 wew. 580
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technicy sterylizacji medycznej:
tel.: 33 854 92 00 wew. 583

Dział Centralnej Sterylizatornia to serce Szpitala. Dba o bezpieczeństwo każdego klienta i pracującego tu personelu medycznego poprzez skuteczną dezynfekcję i sterylizacje sprzętu medycznego. Świadczy usługi dla wszystkich oddziałów i bloków operacyjnych szpitala. Ciągle dąży do poprawy jakości swojej pracy. Ludzie tu pracujący to profesjonaliści i pasjonaci swojej pracy. Zadowolenie i bezpieczeństwo klienta jest naszym nadrzędnym celem.
Zaangażowanie i świadomość wykwalifikowanego personelu Centralnej Sterylizatorni w połączeniu z nowoczesną technologią i pracą w oparciu o normy i procedury wewnętrzne jest gwarancją na wytworzenie sterylnego wyrobu.

Rodzaj świadczonych usług:

  • sterylizacja parowa,
  • sterylizacja tlenkiem etylenu

Układ przestrzenny Centralnej Sterylizatorni z wydzielonymi trzema strefami roboczymi, gwarantuje zachowanie ruchu postępowego narzędzi i sprzętu medycznego od punktu przyjęć, aż do strefy sterylnej, skąd wydawany jest gotowy produkt.
Dzięki zastosowaniu właściwej technologii w oparciu o normy i procedury, realizowanej przez doświadczony i fachowy personel, wysokiej jakości profesjonalnych opakowań, nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji oraz dokumentacji kontroli skuteczności procesów dezynfekcji i sterylizacji gwarantujemy wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo wyrobów.
Wszystkie procesy dezynfekcji i sterylizacji są monitorowane metodami fizycznymi, kontrolowane za pomocą testów chemicznych i biologicznych.

Świadczymy usługi komercyjne dla podmiotów zewnętrznych (w ramach zawartych umów).
Zapraszamy do korzystania z naszych usług inne szpitale, przychodnie, indywidualne praktyki lekarskie, a także gabinety kosmetyczne.

Dla  wygody kontrahentów  dostawy i odbiór narzędzi są możliwe w ustalonych, dogodnych godzinach, przez całą dobę.

Pobierz wycenę pakietów przeznaczonych do sterylizacji parowej w formie pliku PDF.

Pobierz wycenę pakietów termolabilnych przeznaczonych do sterylizacji tlenkiem etylenu w formie PDF.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top